Formularz reklamacyjny


Drogi Kliencie
Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz złożyć reklamację, w pierwszej kolejności skontaktuj się z lokalem z którego otrzymałeś zamówienie - nasi pracownicy dołożą wszelkich starań abyś był zadowolony. Tylko bezpośredni kontakt umożliwi szybkie załatwienie Twojego problemu.
Z wyrazami szacunku Zespół Pizzy na Wypasie


Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Pizza Na Wypasie Sp. z o.o., adres e-mail kontakt@pizzanawypasie.eu
  1. Pana/Pani dane przetwarzane będą w w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora.
  2. Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora w celu poprawnego przeprowadzenia komunikacji marketingowej.
  3. Pani/Pana dane przechowywane będą do momentu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej wcześniej zgody.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
  6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych.
  7. Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu ani automatycznemu podejmowaniu decyzji.